Nieuws ARTIS-Park
  • 12 november 2024

Twee mannelijke Californische zeeleeuwen zijn vandaag vertrokken naar een andere dierentuin die is aangesloten bij EAZA.

Californische zeeleeuw in water

Op advies van de coördinator van het soortbehoudsprogramma zijn de twee mannelijke Californische zeeleeuwen vertrokken uit ARTIS-Park, om het stamboek van deze soort te ondersteunen. Een ARTIS-dierverzorger zal hen de eerste vier dagen begeleiden. Na hun vertrek blijft er in ARTIS-Park een groep van drie vrouwelijke zeeleeuwen over.

Het laatste nieuws

Kleinste rijksmonument krijgt nieuwe functie

30 april 2025 • ARTIS-Park

In ARTIS wordt niet alleen gezorgd voor microben, dieren en planten, maar ook voor erfgoed. Op het terrein vind je dan ook 26 rijksmonumenten. Twee daarvan zijn recent gerestaureerd en van een nieuwe functie voorzien. De Moeflonstal en het Duivenhuis bieden nu het onderkomen aan een wel heel bekende diersoort: de mens.

Mannenkoppel broedt ei uit in ARTIS

18 april 2025 • ARTIS-Park

Een stel mannelijke vale gieren dat sinds 2018 bij elkaar is heeft voor het eerst een ei uitgebroed in ARTIS.

Nieuw jeugdboek van ARTIS-dierverzorger Job van Tol: Gieren met de pinguïns

09 april 2025 • ARTIS-Park

In Gieren met de pinguïns geeft dierverzorger Job van Tol je een verrassend kijkje achter de schermen van de dierentuin.