Kamermuziek in de Koningszaal
- 15 november
- 11.00 - 12.00 uur
- €19,50
- Koningszaal
Aidan Mikdad
De veelgeprezen pianist Aidan Mikdad behoort tot de opvallendste pianotalenten van zijn generatie. Met zijn verfijnde toucher, poëtische spel en indrukwekkende muzikale diepgang weet hij publiek en pers telkens opnieuw te raken. Hij won onder meer de prestigieuze Qobuz Award en de Concertgebouw Prijs en trad op in toonaangevende zalen als Het Concertgebouw en Carnegie Hall. Zijn spel onderscheidt zich door een natuurlijke combinatie van virtuositeit, spontaniteit en een uitzonderlijk gevoel voor klankkleur.
Praktische info
- waar
- Koningszaal
- wanneer
- zondag 15 november
- inloop
- vanaf 10.30 uur
- concert
- 11.00 tot 12.00 uur
- prijs
- regulier €19,50; ARTIS-leden €15,-; studenten €12,50
KaMuKoZa 2026-2027
Topmusici, jonge talenten en verrassende programma’s komen met KaMuKoZa samen in de historische sfeer van ARTIS. Geniet onder meer van Aidan Mikdad, Liza Ferschtman, het Ruysdael Kwartet, Quirine Viersen en Calefax. Van Schuberts geliefde Forellenkwintet tot het feestelijke Groot Dierencarnaval: elk concert vertelt een eigen muzikaal verhaal.
FAQ
Wat is KaMuKoZa?
KaMuKoZa staat voor Kamermuziek in de Koningszaal. De concertreeks brengt bekende musici, jong talent en verrassende programma’s samen in de historische Koningszaal van ARTIS-Groote Museum.
Waar is de Koningszaal?
De Koningszaal bevindt zich onder ARTIS-Groote Museum, aan het Artisplein. De toegang is via de Plantage Middenlaan.
Wie krijgen korting?
ARTIS-leden betalen een gereduceerd tarief. Ook studenten en houders van een CJP-pas, Stadspas of 65-pluskorting krijgen korting. De actuele prijzen staan bij ieder concert vermeld.
Is de zaal toegankelijk voor rolstoelgebruikers?
Ja, de Koningszaal is toegankelijk voor rolstoelgebruikers en bezoekers met een scootmobiel.
Is het mogelijk om een ticket aan de deur te kopen?
Helaas is dit niet mogelijk. Tickets dienen vooraf online aangeschaft te worden.
Kan ik tijdens de voorstelling eten of drinken kopen?
Er is helaas geen catering aanwezig voor, tijdens of na de show.
Meer programma's
Studio ARTIS
tentoonstelling • diverse data • doorlopend
Natura ARTIS Magistra: De natuur is de leermeesteres van kunst en wetenschap. Dat is waar ARTIS al sinds 1838 voor staat. En nog steeds inspireert natuur ons met haar schoonheid, slimheid en complexiteit. En waar natuur verwondert, volgt de kunst vanzelf.
Museumnacht: The Universe has Time (You Don't)
speciaal programma • alleen met Museumnacht ticket • 7 november • 10.00 - 02.00 uur
Reis deze Museumnacht door tijd en ruimte in het ARTIS-Planetarium, en ontdek wat onze planeet aarde te wachten staat. Deze voorstelling is volledig Engelstalig.
Museumnacht: Nacht in het Aquarium
speciaal programma • 7 november • 19.00 - 02.00 uur
Bezoek het vernieuwde ARTIS-Aquarium zoals je het nog niet eerder hebt gezien: in het donker. Speciaal tijdens Museumnacht opent een deel van het Aquarium zijn deuren voor een bijzondere reis door de onderwaterwereld.