nieuws

winterkou in Artis

2 februari 2012 – De meeste dieren in Artis hebben weinig last van de lage temperaturen van de afgelopen dagen. Sommigen vinden het juist fijn, zoals de wisenten en de Californische zeeleeuwen.

Wisent (Bison bonasus) zijn Europa's grootste Europese landzoogdieren. Ze hebben een dikke vacht tegen de koude winters van Oost Europa, waar ze in de bossen leven. 
 
De Californische zeeleeuwen (Zalophus Californianus) zijn extra hongerig in de winter. Ze eten tot wel twee keer meer vis dan ’s zomers. Ze eten om een dikke speklaag te kweken die ze nodig hebben voor de winter en de paarperiode die er op volgt. De zeeleeuwen worden dagelijks gevoerd om 11.30 en om 15.45 uur

warm in hun binnenverblijf

Bij aanblijvende kou blijft een aantal dieren binnen. De meeste dieren zijn wel in hun binnenverblijf te bezichtigen.

ZOOmeravonden

Met optredens van onder andere De Jeugd van Tegenwoordig, Giovanca en Spinvis.

Bekijk het volledige programma »

plan je bezoek

Er is elke dag van alles te doen in Artis. Hoe laat vertellen de dierverzorgers meer over hun dieren? Print de agenda en neem hem mee naar Artis.

Bekijk de dagagenda »

CBF keur voor goede doelen

Natura Artis Magistra bedankt: Bank Giro Loterij

ANWB fonds Gemeente Amsterdam Bouwstenen Dierenbescherming Stadsdeel centrum Janivo Canon Compass Group Provincie Noord-Holland Prins Bernard Cultuurfonds Vrumona Zabawas Stimuleringsfonds voor de Architectuur Rijksoverheid kansen voor West Europese Unie