geef om artis
Om het werk van natuurbehoud en natuureducatie voort te zetten is Natura Artis Magistra afhankelijk van uw giften. Artis voert een actief beleid op het gebied van natuurbescherming en ondersteunt diverse natuurbeschermings- en educatieprojecten.
Het terugplaatsen van gezonde dieren in de natuur is een van de activiteiten van Artis om soortbehoud te stimuleren. Met de aanwezigheid van de dieren, bomen en planten en de musea is Artis bij uitstek de plek om de natuur te leren kennen.
Maar de bescherming van dier- en plantsoorten, de voortzetting van natuur- en milieueducatie en soortbehoud is kostbaar. Daarom vragen wij u om Artis te steunen. Dit kunt u zelf doen, maar ook met uw organisatie.
goed doel
Het geld wordt voornamelijk gebruikt voor de verzorging van de dieren en het onderhoud van hun verblijven. Artis bestaat als sinds 1838 en is daarmee een van de oudste dierentuinen op het vaste land van Europa. In zo een historische tuin valt veel te vernieuwen.
Lees meerbelangrijke rol in natuurbehoud
Artis speelt een belangrijke rol in natuurbehoud door onder andere samen te werken met andere dierentuinen in internationale fokprogramma’s. Zo coördineert Artis de Europese fokprogramma’s van de ijsbeer, de kantjil en de pinguïns.
Lees meermeer dan alleen geld
Er zijn veel organisaties die een dier geadopteerd hebben in Artis. Bij deze dieren is het logo van deze organisaties te zien op een bordje en op de site. Artis bedankt de bovenstaande organisaties die ons steunen middels het adopteren van een dier. Maar sommige organisaties gaan verder dan alleen financiële steun. Zij geven ook goederen of diensten.
Lees meergeef meer met minder
Omdat een periodieke schenking aftrekbaar is van de belasting, kunt u méér schenken voor minder geld. Het gaat om een periodieke schenkingen over vijf jaar of meer.
Lees meerde erfenis van dr. Kamp
De heer en mevrouw Verbiest waren door hun vriendin dr. Willy Kamp aangewezen als executeur, om haar nalatenschap af te wikkelen. Artis was haar enige erfgenaam. Samen met de afdeling Fondsenwerving werkten de executeurs aan een goede besteding van de erfenis.
Lees meeradoptantendag
Op donderdag 6 oktober 2011 vond onze jaarlijkse adoptantendag plaats. Vooruitlopend op de restauratie werden de adoptanten dit jaar ontvangen in de Ledenlokalen waar alle studiofaciliteiten geheel verwijderd zijn. Tot voor kort bevonden zich hier de studio’s van onder meer De Wereld Draait Door en Holland Sport. In de toekomst zal in dit gebouw de MicroZOO en een stadsbrasserie komen.
Lees meerdonateursexcursie Prins Bernhard Cultuurfonds
Erfgoed van Artis
Op 2 en 10 september 2010 hebben de donateurs van het Prins Bernhard Cultuurfonds deelgenomen aan een excursie over het ‘Erfgoed van Artis’. De donateurs werden ontvangen door dhr. Haig Balian, directeur van Artis waarop een inleiding volgde van landschapshistoricus Prof. dr. Erik de Jong over de samenhang tussen natuur en cultuur in Artis.
Lees meer
delicious
hyves
facebook
twitter















facebook